• Vyloučení: 0:0
  • Využití : 0:0
  • 3.Hvězdy zápasu: Panys, Bůček, Jirka

Komentář k zápasu

Po utkání se Skutčí proběhla v kabině velká bouře a na hřišti to bylo znát. Céčko na Slovan vlétlo a po smršti v 1. třetině svítilo na časomíře líbivé skore 6:0. Divoký byl především úvod utkání. Během prvního střídání nejdříve Slovan nastřelil tyč a dvakrát se vyznamenal Bůček. Branka ale padla na druhé straně. Obranu Slovanu si podal útok "mladých pušek" a po cimbově přihrávce se trefil znovuzrozený střelec Petr.

Celkově se hra Céčka zlepšila, zejména přesnost přihrávek, ikdyž v obraně to místama stále skřípalo. Hru samozřejmě ovlivnilo také rychlé vedení Céčka. Do druhé třetiny vstoupil Sokol C laxně a ihned byl potrestán. Po půl minutě Slovan korigoval na 1:6 a dal Bůčkovi zapomenout na čisté konto. Náznak zlepšení Slovanu ale rozhodně zadupal do palubovky Cimba a v rozmezí osmi minut završil hattrick. Za stavu 9:1 Céčko viditelně polevilo a nechalo hrát Slovan, který do konce druhé třetiny vstřelil další dvě branky. Po dvou třetinách bylo skoré 9:3 a bylo otázkou zda se někdo z Céčka odhodlá a protrhne 10-ti brankovou hranici - a s tím spojenou odměnu. Šťastlivcem se nakonec stal Panys :)

Po desáté brance se hráči Céčka přestali bát střílet, osmělili se a skóre se zastavilo na rekordních 15:5. Třetí třetina se již spíše dohrávala a "domácí" si ji vysloveně užívali. Asi jako vytlemení Jágr s Plekancem při zápase Pardubicích. Každý se chtěl zapsat mezi střelce a hlavně u Jirky s Márou bylo vidět, jak moc si chtějí branku vstřelit.

Po prvním zápase v Rokytnici byl výkon Sokola C příjemné překvapení.

Momenty zápasu:

Začátky třetin - nebýt Bůčka, mohli se zapisovači u stolečku upsat do roztrhání těl. Skvělými zákroky podržel Céčko zejména na začátku utkání a odvrátil další katastrofu. V průběhu zápasu předváděl své kvality a doháněl střelce Slovanu k zoufalství.

Cimba, Cín, Panys - takto postupně završili borci Céčka své hattricky. Jen střílejte, alespoň budeme mít pěkné zakončení :)

Čekání na 10. branku - až po ujištění, že to skutečně není ostuda, se s obavama trefil Panys a Céčko poté mohlo opět pokračovat v brankových hodech.

Frančesova branka - využil špatného střídání Slovanu. Rychle rozehrál, narazil si s Panysem, položil brankáře a v poklidu dokončil svůj výlet zaslouženou branku

Hračička Panys - míček na hřišti ho nenechá chladným ani o přestávce. Svými kreacemi bavil nejenom spoluhráče a určitě by se neztratil ani při programu Světové série :)

Palec hore - Jirka - střelecky se sice neprosadil, ale ukázkově podporoval útok svými přesnými pasy. Připravil také branky pro Lamina, Cimbu i Cína.

Palec dole - Matty - rozhodování bylo jednoduché. Bez řádné omluvy do Rokytnice nedorazil podpořit svůj tým :)

Bodování hráčů: bude odtajněno v pravý čas

autor: maara
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.