Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Rozhodnutí v první třetině


11.kolo

 

Sokol Pardubice "C"

9

:

4

FBC Heřmanův Městec

(5:1,3:1,1:2)
 • 02:45 - Vrba (Seiner)
 • 02:50 - Seiner (Cink)
 • 05:52 - Lacko (Kubát)
 • 07:37 - Lacko (Votava)
 • 13:51 - Traxler (Seiner)
 • 22:08 - Vrba (Lacko)
 • 22:57 - Votava (Lacko)
 • 29:56 - Pova
 • 35:15 - Pova (Seiner)
     
 • 13:32 - Skokan (Bratršovský)
 • 26:02 - Netolický (Junga)
 • 35:00 - Netolický (Vařečka)
 • 41:25 - Netolický (Skokan)
 • Oslabení : 2:3
 • Využití : 0:0
 • 3 Hvězdy zápasu: Mára, Sajny, Jirka

Komentář k zápasu

Před samotným turnajem musel Fanda řešit otazník nad Cínem. Kvůli zranění nebylo jasné jestli na turnaj do Rokytnice pojede.  Jako potenciální náhradu Fanda ze Sokola D zajistil Sajnyho. Cín se nakonec na turnaj dokázal připravit. Sajny se tedy proti „Heřmaňáku“ střídal v prvním útoku. Ve druhém utkání proti Ústí nad Orlicí poté v útoku druhém.

Při samotném rozcvičení řešil Sokol nečekaně další problém. Bůčka skolila ráno viróza, Paci zapadnul někde ve sněhu, Honza by nestihl do Rokytnice dorazit …. Ikdyž májí pardubičtí v sestavě tři brankáře, hrozilo, že si půjde kleknout Fanda. Těsně před začátkem utkání nakonec Paci dorazil a mohlo se začít.

Do utkání vstoupili pardubičtí velice rázně. Již ve třetí minutě to bylo po brankách Jirky a Sajnyho již 2:0. Druhá branka byla o to kurioznější, že padla ihned po buly po první brance. Matty vyhrál bully dopředu, nahrál Cínovi a ten předložil Sajnymu, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku. A destrukce heřmanských pokračovala. Na konci šesté minuty vybojoval míček Petr, prostrčil na Máru a ten se štěstím zvyšoval na 3:0.  Za necelé dvě minuty si míček zabral Lůďa, krásně obešel tři protihráče a nezjištně před bránou přihrál Márovi. Mára již neměl problém uklidit míček do odkryté branky. Pardubice zvládly úvod utkání na výbornou, hráli se zajištěné obrany a trestali sebemenší chybu soupeře. Hlavně Sajny s Jirkou byli v úvodu k nezastavení. Ve 14.min heřmanští snížili, ale na konci téže minuty si do skrumáži před Mlejňasem z obrany naběhl Frančes a svou první brankou v sezoně vrátil pardubickým čtyřbrankový náskok. První třetinu ovládly Pardubice 5:1 a nutno dodat, že zaslouženě.

Druhá třetina začala opatrněji, Pardubice začaly zapomínat na obranu a Paci se měl v branci co ohánět. Na druhou stranu, jak se HM tlačil do útoku, nechával otevřenější také vlastní obranu. A do 23.min si Sokol schoval opět dvě slepené branky. Nejdříve se po márově střele z dorážky radoval Jirka a za 49s Mára trefil Lůďu tak šťastně, že z toho bylo vedení již 7:1.  Poté se hra znova uklidnila a druhou brankou se připomněl tak Heřmaňák. Nicméně před koncem třetiny udělal Kuře chybu v obraně a toho využil pohotově Matty a střelou k tyči nedal Mlejňasovi šanci.

Do závěrečné části nastupoval Sokol se šestibrankovým náskokem a hra tomu také odpovídala. Nekoncentrovaná hra, nepokrývání hráčů a již ohrané – horší přihrávky. Na branku HM v 35.min stačil odpovědět Matty, po přihrávce Sajnyho, krásnou střelou do levého horního růžku. Ale to bylo asi tak vše, za co se můžou v Pardubicích pochválit. Průběžné skóre 9:3 je sice luxusní, ale nedává to důvod odfláknout zbývající minuty utkání. Pardubice můžou jen děkovat Pacimu za nadstandartní výkon v bráně. V čase 41:25 zakončil Johny svůj hattrick a Pardubice můžou být rádi, že se k němu nepřidali Bratr, Kuře, Žába nebo Fiky.

Zápas trvá 45 min a ne 30, 40 nebo 44 min. Na hřišti nestačí jen být, tupě zírat a kochat se hrou. Je také potřeba se hýbat, hry se aktivně účastnit, komunikovat a když je potřeba také něco obětovat.

„Buď si hráč nebo si sráč“

autor: maara
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)