Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Vydřená remíza a faktor Dan Bořetický


sokol Sokol Pardubice C - FBK Piráti Sokol Chrudim chrudim
4:4
(0:1, 1:1, 3:2)


Branky: 29:48 Mára (Paci), 33:43 Matty (Jirka), 34:56 Cín (Lamin), 42:38 Cín (Matty) - 12:22 Bořetický, 15:31 Bořetický neproměněný nájezd, 19:39 Jonáš, 34:41 Bořetický, 37:28 Jonáš

Vyloučení: 3:6
Využití: 2:0
V oslabení: 0:1


Zápasy Sokolu s Piráty v sobě mají vždy zvláštní jiskru a není nouze o vypjaté okamžiky. Navíc před tímto vzájemným soubojem se do týmu Chrudimi vrátila hvězda týmu Daniel Bořetický.

Úvod zápasu patřil Sokolu. Místy až drtivý tlak však nedokázali využít a Piráti mohli děkovat svému brankáři. Postupem hry se hra vyrovnávala a hned první střela na paciho bránu skončila brankou. A kdo jiný než Bořetický. Při rozehrávce od levého mantinelu nic nevymýšlel a propálil vše co mu stálo v cestě. Branka z ojedinělé šance hráče sokola dokonale zaskočila a do konce třetiny si již žádnou šanci nevytvořili.

Úvod druhé třetiny se nesl ve stejném duchu jako konec první, hráči Sokola byli stále opařeni obdrženou brankou a ihned při prvním střídání udělali v obraně školáckou chybu, po které hráč Chrudimi mohl jít sám na Paciho.  Za záchranou brzdu zatáhl Jirka, ale pouze za cenu trestného střílení. Míček si postavil Bořetický, ale nyní měl navrch Paci a skvěle chrudimského forvarda vychytal. Následná hra přinesla neuspořádanou hru s mnoha nepřesnostmi. Hlavně rozehrávky sokola byly až žalostné, chrudimští se čím dál častěji dostávali do brejků. A v čase 19:39 Chrudim opět udeřila. Volný úder u levého mantinelu a opět střela, která propálila vše. Stav 0:2 pro Sokol začínal vypadat hrozivě, ale naštěstí měli hráči Sokola ještě více než půlku zápasu se zápasem něco udělat.

Dvacet vteřin před koncem druhého dějství si na pěkný výhoz za obranu naběhl Mára, prostřelil brankáře hostí a konečně protrhl střeleckou mizérii. Branka těsně před koncem jakoby hráče sokola probudila. Do začátku třetí třetiny opět vlétli a již po třech minutách se radovali z vyrovnání, úspěšným střelcem nebyl nikdo jiný než kapitán Matty. Za necelou minutu sice Sokol opět prohrával – opět po střele z volného úderu, ale za pár vteřin vyrovnal Cín. Tak trochu paralela se zápasem s Lubnou.

Po vyrovnání se do velkého tlaku opět dostal Sokol. Velkou šanci měl opět Cín, ale nedokázal před bránou zkrotit neposedný míček. Nedáš, dostaneš. Silan chybně rozehrál tahem a rozehrávka připadla Chrudimi. Mára špatně zaklekl, pouze zakryl Pacimu výhled a pro chrudimské nebyl problém opět přímo z rozehrávky strhnout vedení na svou stranu. Na konci zápasu Sokolu pomohla nedisciplinovanost hráčů Chrudimi, zvláště pak kapitána Kučery. Sokol dostal příležitost hrát přesilovku 5 na 3 a nabízenou šanci využil. Matty našel Cína a osvědčená kombinace slavila úspěch, 4:4. Dohrávanou klasickou přesilovku Sokol ale vlastními chybami a zbrklostí již nedokázal využít.

Chrudim předvedla velice soustředěný týmový výkon. Přežila úvodní tlak Sokola a trestala z volných úderů. Hráčům Sokola velice pomohla márova branka na 1:2 v závěru II.třetiny. A nebýt stále opakujících se chyb v rozehrávce, mohli hráči Sokola slavit i vítězství. Neschopností si přihrát přesně na pár metrů si hráči Sokola zkomplikovali nejeden zápas.

Hvězdy zápasu:
1. Cín
2. Jirka
3. Matty

autor: maara
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)