Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Tolik šancí nezahodil ani Koler za celou kariéru.


Každý se asi moc těšil na tento přátelský zápas, protože chtěl otestovat, zda ho nepoznamenaly nějak Vánoční svátky a jak vypadá jeho forma před víkendovým turnajem v Rokytnici. Nutno říct, že výkon našeho týmu byl "unavený". Málo se běhalo, málo se střílelo a bylo k vidění málo povedených zakončených akcí na obou stranách. Přesto to byla dobrá prověrka před turnajem a jsem rád, že jsme se sešli v kompletní sestavě.

Sokol Pardubice "C"

6

:

5

FBC ASP Hradec Králové "B"

(2:2,3:2,1:1)
  • Lacko (Dašek)
  • Kubát (Dašek)
  • Cink (Landsmann)
  • Cink (Landsmann)
  • Dašek (Pova)
  • Pova (Landsmann)
       

Do 1.šance zápasu se dostal Matty. Soupeř špatně vystřídal a nahrávka která směřovala na hráče, který už tam nebyl, se odrazila na Mattyho hokejku. Ten bohužel, jak Sajny trefně poznamenal, ze své pozice nepochopitelně minul. Hradec se snažil hrát ze zatažené obrany, ale na některých hráčích bylo vidět, že sem nepřijeli jen bránit, ale chtěli si i užít florbal, nehledě na výsledek, i kdyby se mělo hrát nahoru dolů. Na první branku jsme tak nemuseli dlouho čekat. Frančes našel Máru a ten, ač nerozcvičený, protože dorazil pozdě!!, vystřelil krásně k protější tyči - 1:0. Do další šance se dostal 1.útok, ale Cín nepřevzal nahrávku od obránců. Škoda, mohl jít sám na branku. Z rohu se pak snažil vytočit Matty, ale opět minul branku. Cín si pak s Mattym spolupráci zopakoval, ale situaci 2 na 1 nedokázali zakončit brankou ani povedenou střelou. Cínovi v poslední chvíli balónek sjel po hokejce. Známé pořekadlo "Nedáš-dostaneš" se pak vyplnilo, po řadě zmařených šancí Sokola přišlo nahození Hradce, odraz od ramene jednoho z hráčů a dorážka z blízka - 1:1. Silan naštěstí hned v zápětí našel dalekonosnou nahrávkou Peťana a ten se trefil pod ramenem. Sám na branku pak mohl jít pak Cín, ale míček se mu zamotal pod nohy a z akce nebylo nic. Lamin střílel do chumlu hráčů ale nepropálil. Luďa se snažil prokličkovat středem,ale také ztroskotal na připravené obraně. A tak jsme zase inkasovali! 2:2.První třetina byla taková zahřívací a já jsem doufal, že ve druhé třetině se dostaneme do "předvánočního" výkonu.

Druhou třetinu jsme však nezačali dobře, od Fandy, který se snažil bránit tyčku se balónek smolně zakutálel do branky a už jsme prohrávali. Matty na druhé straně orazítkoval svou první tyč dneska jako odpověď. Lamin pak naštestí vystřelil a Cín šikovně tečoval a bylo opět vyrovnáno. Matty pak dostal jako na zlatém podnose nahrávku od Lamina, ale dokázal jen podruhé orazítkovat tyč. Gólman by neměl šanci, ale asi zafungovalo cukroví z Vánoc a náš kapitán ve vyložené šanci selhal. Bohužel jsme zase dostali góla z dorážky. Tohle jsme dneska nezvládali. Nechali jsme soupeře vystřelit a pak i dorazit a to Bůča všechno prostě sám nepochytá. Vyrovnání přinesla krásná střílená přihrávka Lamina na Cína.C ín zkušeně hokejově tečoval do branky na 4:4. Ještě tešně před třetí třetinou jsme šli do vedení. Matty se trochu zamotal do svých kliček na středu hřiště, přesto ale dokázal najít volného Silana a ten korunoval svůj dnešní výkon brankou krásnou střelou k protější tyči.

Třetí třetina začalo opět tutovkou Mattyho. Ten si v samostatném úniku položil gólmana a trochu možná laksně zakončoval do prázdné branky. Gólman mu do toho sáhnul z posledních sil rukou a balónek vyrazil. Tohle by se stávat nemělo!!! V další šanci se opět ocitnul Matty, nejprve vystřelil na branku a golman vyrazil balónek směrem k rohu, Matty se pokusil o freestyle, ale trefil jen protější tyč branky - potřetí. Škoda, byl by to asi nejhezčí gól Sokola co pamatuji. Další šanci spálil Cín, když dostal balónek trochu pod nohy a přestřelil branku. Dařilo se i druhému útoku, ale góly nepřicházely. Mára pálil z dobré pozice, ale trefil prvního hráče, který mu stál v cestě. Balónek jsme měli po většinu času na hokejkách a soupeř hrozil jen z brejků a nebo když si někdo šikovně naběhnul na lob od obránců, přesto byl stav jen 5:4. Že ve florbale je jednoduché dát rychle gól nám ukázal Aleš Pokorný. Stál tam, kde měl být v pravou chvíli a dorážkou opět vyrovnal zápas. Těsně před koncem se ale rozeběhla klíčová akce utkání. Fanda našel volného Lamina na půlce, ten přenesl hru na volného Mattyho a ten v situaci 2 na 1 s Cínem zakončoval střelou. Gólman si sice na balónek sáhnul, ale i tak propadla střela do branky. V závěru se už nic díky bohu nestalo a tak jsme tuto hubenou výhru udržely.

Šancí jsme dneska měli minimálně na 3 utkání, ale přesto jsme toho nedokázali využít. Doufám, že se z tohoto nezdaru ponaučíme a v neděli v Rokytnici předvedeme daleko lepší výkon.

autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)