Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

"Je jenom jeden SAJNY a to jsem já."


K turnaji do Poličky nemohl nastoupit Petr, z tohoto důvodu jsme uvítali výpomoc Michala Seinera, nynější sezonu hráče D týmu Sokola Pardubic.

Loňskou sezónu jsi hrál za tým Sokola B, byla to taková lepenice, jak na loňskou sezonu vzpomínáš?
Tak loňská sezona pro mě byla premiérová takže na ni vzpomínám hrozně rád první goly, první zkušenosti hrát na velkým hřišti, nový lidi. Celkově to musím hodnotit pozitivně. Co se týče týmu, tak ten byl poskládaný opravdu z lidí jak se kdo sežel, od extraligových hráčů až po ty co si přišli záhrat jenom že neměli co zrovna dělat :D takže jsem byl moc rád za Tomáše, kterej se mnou hrál vždycky v lajně a s tím jsem si rozumněl.

Tipneš si kolik hrůčů za B tým nastoupilo?
Asi takových 20 minimálně :D vyjmenovat je fakt nedokážu :D (za B tým nastoupilo celkem 37 hráčů)

S "Levákem Bobem" (Tomem Světlíkem) jste vytvořili velice údernou dvojici. Znali jste se již z dřívějška nebo jste si tak dobře sedli?
S Tomem jsme se vůbec neznali :-) A ani si teď přesně nevzpomenu jak vzniklo že jsme spolu skončili v lajně..ale vím že při zápase to prostě fungovalo a to z důvodu, že jsme oba začínali na malých hřištích, tělocvičnách a máme stejný styl myšlení kam a jak si naběhnout :-) A v béčku to prostě fungovalo :-) teď se trochu trápíme v déčku, ale o tom, třeba jindy :-)

Nynější sezonu hraješ za Sklovital. Měl si o přestupu do D jasno hned po sezoně, jaké jsi měl představy?
Jj, snažím se hrát za Déčko, ale jak už jsem zmínil nic moc zatím nepředvádím o přestupu jsem neměl vůbec jasno, jediný co jsem věděl je že nechci bejt pořád v Béčku. Byl problém že na trénink a na zápasy chodli jiní lidé a to se pak nedá hrát. Tak jsem si říkal že jediná šance asi bude Déčko. I když Fanda mě lákal i do Céčka jenomže pozdě. Voldy mi sám zavolal dřív a řekl jestli bych nechtěl jít hrát za něj, řekl jsem že jenom pokuď půjde Tomáš, toho jsem překecal a tak jsem skončil v Déčku.

Turnaj v Poličce ti náramně vyšel. Vypadalo to, jako by si s Lůďou a Márou již něco odehrál, a ne že spolu hrajete první zápasy?
S Lůďou ani tak ne, ale s Márou jsme už nějaký ten zápas odehráli v Béčku. Jinak se mi s nima hrálo parádně v lajně..vždycky se snažím co nejrychleji přizpůsobit a nechtěl jsem to moc kazit když už jste mě pozvali abych pomohl :-) kluci mi dobře nahrávali tak to vyšlo..ale spíš si myslím že jsem měl v Poličce velké štěstí na goly a trochu motivaci když mi to v Déčku nejde.

Co nedělní zápasy za Déčko, nechal sis nějakou branku i na něděli?
V neděli vůbec nic :D byl jsem marnější než Matty v Poličce :D ve druhým zápase už jsem byl tak naštvanej,že jsem sundal dres a nedohrál celý dvě třetiny.

Ale místama si s hrou Céčka nebyl moc spokojen. Na čem by tým měl nejvíce zapracovat?
Nemyslím si že jsem nebyl spokojen s vaší hrou..mě jste nahrávali dobře a já se to snažil proměnit, takže spokojenost. Spíš jsem si v hlavě říkal že by to chtělo zapracovat na obraně :) Tlačíte se dobře dopředu, ale v tý obraně jsou velké zmatky při bránění. Hlídání a přebírání hráčů vám dělá velký problém. A útočníci když se valí dopředu tak by měli myslet taky na to se co nejrychleji vrátit :-) ale jinak spokojenost :-)

S Lubnou to byl velice vyrovnaný zápas. Překvapila tě něčím oproti loňské sezoně?
Tam mě překvapili hlavně ty 3 rychlý goly co nám dali. Asi nic jinýho mě nenapadne teďka. Jsou to mladí kluci, běhaví. Je třeba pořádně je hlídat. Nic víc k tomu asi nemám :-)

A co třeba nějaký další turnaj za Céčko?
Když budete chtít rád pomůžu.

Sajny ještě jednou díky za pomoc na turnaji a taky že sis našel čas na zodpovězení otázek. Pevné nervy při studiu a ať se ti ve florbale daří alespoň tak jako u nás.

Sajnyho ligová čísla
2010/2011Pardubická liga mužůSokol Pardubice B1712+1022 b
2011/2012Pardubická liga mužůSokol Pardubice C46+410 b
2011/2012Pardubický přebod mužůSklovital Sokol Pardubice D810+212 b


autor: maara
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)