Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

PF 2009


PF2009

Chtěl bych Vám touto cestou popřát krásné a veselé Vánoce, příjemné prožití následujících vánočních svátků a také vše nejlepší do Nového i nového roku 2009!

Doufám, že po těch neshodách, které jsme na tom posledním sezení měli, se dáme opět dohromady a budeme v příštím roce táhnout za jeden společný provaz. Vrátil se nám Fanda, tak doufám, že ho přivítáme tak, jako když přiletěl loni, tedy výborným výkonem! Chtěl bych....a moc bych si přál, abychom v sobě dokázali všichni probudit stejnou vůli po vítězství, jako to bylo z našeho týmu cítit v loňské sezóně a kdy jsme "kosili" jednoho soupeře za druhým rozdílem třídy! Je zde mnoho hráčů, kteří mají výbornou střelu a šikovné ruce, ale chce to více sebedůvěry na hřišti. Někdy i psychika udělá hodně a momentálně je právě ona to, co nás nejvíce sráží. Taková ta frustrace z toho, že se netrefíme, nebo že zase prostě prohrajeme. A pak nás prohry o jeden nebo dva góly sráží ještě více k zemi. Jsme silný tým, máme výborné obránce, gólmany i útočníky...jde jen o to si na tom hřišti lépe vyhovět a hlavně být v pohybu s hokejkou na zemi.

Doufám, že v příštím roce dáte pryč veškeré osobní nesympatie, které k sobě mnozí chováte a budeme opět všichni hrdě vystupovat pod hlavičkou Sokola Pardubice jako jeden manšaft, usilující o stejnou věc. A já věřím, že máme na to, pohybovat se alespoň v polovině tabulky a né takhle dole - to nám vyloženě nesluší. Hned z kraje roku nás čekají 2 silní soupeři (Litomyšl a Ústecko-Orlicko) a nebude jednoduché získat nějaký ten bod, přesto přezevšechno věřím, že budeme pokračovat ve zlepšujících se výkonech, které byly v poslední době k vidění na tréninku a nějak se s tou nepřízní osudu společně popereme. Věřím nám, věřím tomuto týmu a vím, že to společně dotáhneme do dobrého konce.Váš kapitán.
Martin Pova podpis
autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)