Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Nová sezónaCzus hlavy!

Nedalo mi, než vás informovat o potřebách příští sezóny, tak se pokusím alespoň vám nastínit, co nás ze začátku čeká.


V první řadě je nutné zaplatit adekvátní částku ke startu do sezony, která nebude lehká, přiznejme si, až nesnadná.
Celkové náklady na sezonu jsou následující:
STARTOVNÉ: 5000,-
REGISTRACE KAŽDÉHO HRÁČE: (ano, i Tebe.. - registračky nejsou, platí se každoroční poplatek za hráče/sezonu, a to: 300,-
TRÉNIGY - 6000,- (o tom více později)
TEAMOVÁ ZUPA GOOD MIKINA> 560 - 600 max,- (dle tisku) netýká se všech, někoho i 2x. (Nevím, jak je na tom Štěpán s objednávkami, ale snad je možné i doobjednat nějaké kusy. Jsou dvojí velikosti, L (akorát, ale krátké rukávy) nebo XL (rukávy dobré, ale skryje batoh i florbalku na zádech).
TAKŽE SHRNUTO pro základní sestavu, tj. 10 HRÁČŮ + GÓLMAN: 1300 + mikina 600,-( kdocokolikmá)

POPLATKY JE NUTNÉ ZAPLATIT, JAK JINAK NEŽ, CO NEJDŘÍVVE! Zamyslete se sami nad sebou (a svou finanční situací) a zhodnoťte, vyplatí-li se posečkat s platbou, spekulovat s kurzem Eura, dolaru, šmelit se slovenskou korunou, ukládat termínované vklady bez lišky nebo zvolit cestu bezštresovou, vředuprostou, tj. zaplatit včas a bez zbytečných okolků a průtahů. (mám neověřenou zprávu, že koruna posilovat už nebude, nebo alespoň ne v termínu, který je nutný k dohrání příští sezóny.
Love (rozuměj šišky) vybírá Štěpán, který je nanejvýš povolaným kasařem a hlavou, k tomuto nezáviděníhodnému úkolu, pomazanou. Do konce srpna je nutné mít kasičku plnou, proto zvažte svou účast v již tak přecpalých noclehárnách záchytné služby, navštěvy hambinců a jiných bohaprostých kratochvílí, které krátí nejen váš životní metr, ale především stav vašeho cash flow což je v nepřímé úměře růstu kontokorentu.
doplněk k poplatkům: Na soupisce jsou mimo základní sestavu i další hráči, kteří se budou účastit tréningů nebo zápasů. Je proto nutné, aby tito hráči byli registrovaní (opis zaplatili registrační poplatek), budou-li chtít kdy hrát zápasy. Účast těchto hráčů na tréningu bude zpoplatněna adekvátní částkou, která odpovídá celkovým nákladům na tréningy, které platí hráči ze základní sestavy. Případné přebytky budou vráceny v odpovídající míře hráčům, kteří se nemohli tréningů účastnit ze zdravotních nebo jiných závažných důvodů nebo budou tvořit základ platby pořádaných turnajů. Nejspíš to ale dopadne tak, že bude zpětně proplacena Frantovi, který je ochoten platit plnou palbu za tréningy, ikdyž někde stanuje či co..
Platby za turnaje budou řešeny samostaně pořádajícím týmem, tj týmem jako celkem, což je nutné zlo, kterému se v tomto hnusném, naskrz prohnilém neidealizovanénm světě, nevyhnem.
k základní sestavě:
V kysně Bůček(26), v útoku draci Cín(13), Lamin(10), Maty(11), Štěpán(27), Hajle(19) a Ondra(77), v beku (nikoli na chrbtě) Franta(23) (toliko na pískovišti), Chovys(44) a nové posily Milan(zatím nevím, jaký číslo) a Konďák (st.)(22)
další účast hráčů, kteří budou v soupiskách na zápasy, vykrystalizuje z tréningů, úspěchů, všimného (co je dneska litr..) a celkové situace, nálady a ochoty účastnit se tohoto kolotoče bez Poulíčka.
PRÁZDNINOVÁ SESSION: Tréningy jsou ve středu v Heřmaňáku, kdy je od 18.30 domluvena souhra s klukama s HM, někdy částečně s Přeloučí.
dneškem pak začla sérka se Slaťkami, kde bychom si mohli, sejde-li se nás dostatek, zahrát každé pondělí od 18.00
Zvažte proto účast na předsezónním potrénovaní, protože si myslím, že každá hodina na tréningové palubovce se projeví v dalších zápasech minimálně onou hodinou na tréningové palubovce. (trénujou i šachysti, kua)
Ještě slovo do pranice: Zpytujte fyzičku, ať se pak neflákáte při zápasech!! - Kdo neběhá, koluje!
Možná by stálo za to zrobit před sezónou nějaké víkendové soustředko s vyvrcholením (přátelák), aby se sehrály útoky a obrana zafungovala. Ale to nechám na vás, bude-li zájem a čas.A abych vás navnadil do další sezony, posílám nějaký kozy, až je proč hrát.P.ES: Matty: Bylo by pak možné hodit do sekce po loginu adresář s maily a tel. čísly na jednostlivé hráče?

A pak jenom taková jedna uff profesní: kua, jak já dlouho nepsal html. Snad to bude v cajku, to přepínání CZ a EN mě skrz diakritiku zabije. Ikonky dobrý, ale kláveska je rychlejší (>u<u>/u< Ti hází kurzívu).
Jo, tímto se vám poroučí nová posila Konďák (st.) a přebírá tím post nejstaršího a nejopotřebovanějšího hráče na hřiši, než se vrátí Kábulskej Lišákautor: Tomák
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)