Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Krásné prázdniny všem.


Kde to je

Kamarádi, spoluhráči, přátele...týme! Ještě než odjedu, tak bych se s Vámi všemi chtěl rozloučit.

Do příští sezóny, která nás za pár měsíců čeká, budeme sice vstupovat s titulem, ale přesto opět s čistým štítem a v tabulce pravdy bude na našem kontě, tak jako vždy na začátku, zívat pouhopouhá nula. Bude jen na nás, kolik bojovnosti a touhy dáme do dalších zápasů, které nás čekají a já pevně veřím, že ikdyž se náš kádr trochu obmění, že budeme vždy patřit mezi ty lepší týmy soutěže.

Jak jistě víte, odejde asi nejspíše Rambo, který musi na operaci kolenou. Tak mu tímto asi popřeji hodně zdaru a ať se všechno povede a kdyby to Rambo šlo, tak ty víš, že za Sokol můžeš chytat vždy, budeme jedině rádi. Prozatím bude tedy plnit jedničku v týmu Aleš, který ve své první sezóně předvedl neskutečný výkon. Myslím si, že třeba takové Svitavy na něj nebudou vzpomínat zrovna v nejlepším!

Dále asi není novinkou, že Bazy bude nejspíše hrát za B-tým, jak avizoval předem, ale jak on sám řekl: "Pokud bude možnost a nebudou se krýt termíny, pojedu si za vás rád zahrát.". Rozlosování soutěže proběhne někdy v nejbližších dnech, tak dfm, že se Tome najdou nějaké volné dny, aby sis za nás mohl jet zahrát, protože..nalijme si čistého vína...odchází 40tigólový střelec a vítěz kanadského bodování! A jako bez těchto gólů bychom titul jistě nevyhráli.

Nevim jak to dále bude se Štěpánem. Trénuje teď za A-tým a pokud mám zprávy, tak jich tam není zrovna mnoho. Happy a Zuzka odešli nejspíše do Chodova a celý tým se vlastně rozpadl. Zůstal Karel a to je tak asi vše. Takže základ týmu, který naskočí do 1.ligy bude asi tvořen výběrem starších žáků, juniorů a nebo vysloužilců z jiných dospěláckých soutěží. Ale vraťme se zpět ke Štěpánovi...Štěpáne, pokud budeš hrát za A, dej nám to, prosím, (nebo Cínovi) co nejdřívě vědět, pokud budeš zvládat třeba obě soutěže tak také...já teď jen dopředu spekuluji, jak postavit tým na příští sezónu.

To jsou asi tak ty nejpodstatnější změny. Přijde nám nový obránce, kterého vyhlédl Alda. Je z Bělé a byl s náma na posledních trénincích a jako musíš říci, že si myslím, že to bude určitě dobrý tah a že dohromady potáhneme tak jako letos za jeden společný provaz. Fanda opět odlétá do Afghanistánu, takže k nám opět přiletí až asi v lednu, kdy bude naše soutěž již v plném proudu, tak věřme, že se nám po něm podaří zacelit velkou mezeru v obraně. O útok se nebojím. Do první lajny se posune dvojice Cink-Landsmann,takže asi všichni víte, co to znamená. Cín bude dávat pěkné góly a Alda svým důrazem a golfem ostrým jak břitva bude trápit brankáře soupeře více minut za zápas, než tomu bývalo letos. Ve druhé lajně teda Ondra-Hajle a snad Štěpán nebo jak se to podaří sestavit. Takže doufám, že si všichni vyhovíme. Nálada byla vždy skvělá a pokud budou i letos jezdit fandit děvčata, tak by to bylo nejlepší. Co se týká článků, nabídla se Lenka s Pájou, že je budou psát, tak jsem zvědavý, zda se do nás v pozápasových reportážích trochu ostřeji pustí, nebo napíší jeden dva články a půjde to do ztracena. Já jsem tento rok poprvé takhle vedl nějaké internetové stránky a vlastně každý 14 dní téměř přispíval nějakým článkem nebo komentářem atd...a můžu říct, že je to celkem náročné, takhle se o chod webových stránek starat. Ale vždy mě potěšilo, když někdo z vás napsal, že se mu to či ono líbilo.

Jinak, pokud se podíváme na nové týmy, které přišly k nám do ligy, tak to zatím vypadá asi takto. Vrací se Přelouč, která po ročním působení ve 2.lize nasbírala pár zkušeností a asi bude nesmírně těžkým soupeřem. Přesto přezevšechno jsem rád,....je to na úkor ligy, jako takové. Bude kvalitnější a nikoho přece nebaví porážet slabší soupeře, takže je to jedině dobře, že přijde nějaký silný tým.

Co jsem dále slyšel, nevím zda je to podložená pravda nebo fakt, ale přijde Litomyšl, Hradec Králové a ještě asi prý Ústecko-Orlicko. Dva jsou vítězové svých skupin, a Ústí má prý postoupit na úkor rozpadajícího se týmu - Jičín, který, zatleskejme jim ještě jednou všichni dohromady, nám pomohl k titulu tím, že porazil v senzačním zápase Jaroměř. Takže zespodu přijdou výrobné týmy a s těmi bude ta soutěž také kvalitnější, takže se máme na co těšit.

No to by bylo ode mě asi tak vše. Všem z vás, kteří nastoupili v této sezóně, jsem již děkoval za pomoc, obětavost a bojovnost v předchozím článku, ale nedá mi to, abych to nezopakoval alespoň ještě jednou. HOŠI DÍKY! Bylo to super. Mějte se všichni moc fajn, já doufám, že se tam v tom Skotsku, kam jedu, dostanu alespoň chvilku na internet, abych vám dal vědět, co dělá Váš "kapitán"...tak sportu zdar a sejdeme se všichni někdy v srpnu až dorazím! Ahóóóóóój.....

PS: Pořádně trénujte, já to poznám pokud to budete šolíchat a flákat se!!! Tome, ty to teď budeš muset vést sám,ale věřím, že to zvládneš...a já ti s tím hned jak přijedu budu pomáhat. Co vím, tak tréninky jsou v létě v Heřmaňáku, je to snad i domluvené na nějakou hodinu, nevím přesně kdy, ale to se již na fóru poptáte...tak zdar!"Martin

autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)