Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Sokol Pardubice "C", opět bez ztráty!


Alda v dresu

Do Kostelce jsme tentokrát odjížděli s velkým očekáváním. Do konce sezóny chybělo i s tímto turnajem jen 6 zápasů a dějiny se měnily již tento turnaj. Poprvé se náš celek musel obejít bez svého "srdcaře" Tomáše Cína, jehož místo v útoku, alespoň pro nadcházející 2 zápasy, nahradil Ondra a tak druhá lajna nastoupila v poněkud odlišné sestavě a musela zvolit trochu jiný herní styl. Sokol čekaly houževnaté Hořice, které nám chtěly jistě vrátit porážku 10:3 z úvodního vzájemného střetnutí a také Lanškroun, který se s námi srdnatě bil v Rokytnici, kde sice podlehl 3:5 našemu celku, ale svým důrazem a napadáním budil i tak respekt.
19.kolo
FbK Sršni Hořice 1: 5 Sokol Pardubice C
(1:0, 0:4, 0:1)
12:35 - Chvojka (Kolařík) 19:39 - Hoffman (Kubíček)
23:09 - Hoffman (Horák)
24:35 - Cakl (Kubíček)
29:35 - Kubíček (Pova)
33:05 - Kubíček (Černohlávek)

Do prvního zápasu jsme vstoupili hodně vlažně a za to nás stihl klasický trest. Po řadě neproměněných šancí, do kterých se dostávala v prvních minutách především první lajna, se prosadily Hořice. Při přesilovce trefil krásně Chvojka do šibenice. Jeho výstavní střelu Aleš viděl až ve své brance. Prohrávat s Hořicemi jsme vydrželi po celý zbytek třetiny a jen tak tak, že náskok našeho soupeře ještě nenarostl. Ze začátku utkání jsme propadali zejména uprostřed hřiště a Hořice často hrozily v přečíslení 3 na 2 nebo 2 na jednoho, ale obránci - Fanda, Chovys a dorostenec Caky si s tím vždy parádně poradili.Ve druhé třetině Sokol vystupňoval tlak a ten byl nakonec vygradován Hofovým gólem, kterým vyrovnal utkání. Soupeř se ještě ani nestačil vzpamatovat a Hajle v přesilovce krásně nahrál Hofovi a ten svým druhým gólem v utkání, kdy vyštoural balon z pod chráničů gólmana Lustince, vstřelil vítězný gól zápasu. Ihned poté zasadil další hřebíček do hořické rakve Caky, když krásně projel středem hřiště jako nůž máslem a patrně mezi nohy gólmana skóroval. A byl to jeho první gól za Sokol C, doposud sbíral jen asistence, takže Caky gratulace. Brankář Hořic toho měl asi již dost a tak se nechal vystřídat náhradníkem - Kašparem. Jenže ten udržel čisté konto jen 5 minut. Martin našlápl k sólu ve vlastní obranné třetině a po prokličkování do útočného pásma předložil Bazymu, který se z podobné situace jen málokdy netrefí. 4:1 a do konce třetiny chybělo 15 vteřin. Třetí třetinu zahájily Hořice náporem a hned na začátku jim k tomu napomohlo i Hajleho vyloučení. Přesilovku však Sokol zahrál výborně. Hofa na sebe natáhl všechny hráče Hořic a nikým nekrytý Bazy si trochu potáhl balónek do výhodné střelecké pozice a nad rameno vystřídavšího gólmana Kašpara pečetil na konečných 5:1. Utkání to bylo pěkné, hrané v rychlém tempu a bez zákeřných faulů. Rozhodčí Žofka a Turay zaslouží pochvalu za parádně odpískané utkání.20.kolo
FBC TJ Draci Lanškroun 5: 9 Sokol Pardubice C
(2:4, 0:2, 3:3)
5:48 - Klement
13:39 - Drábek (Dostál)
31:32 - Mačát
38:57 - Dostál (Klement)
40:06 - Vokál (Jánský)
1:00 - Kubíček (Hoffman)
6:43 - Pova (Landsmann)
7:06 - Landsmann (Pova)
14:43 - Pova (Havelka)
23:49 - Havelka (Landsmann)
25:01 - Hoffman (Cakl)
33:26 - Kubíček (Horák)
36:58 - Pova (Havelka)
42:43 - vlastní gól Vokál

Do druhého utkání nastoupil Sokol posilněn točenou malinovkou z nedaleké restaurace a také vydatným obědem v podobně svíčkové nebo guláše. Alda, jelikož se domníval, že má své odchytáno, to završil i zmrzlinovým pohárem. Do branky se tedy postavil Rambo, který se mezi tyče vrátil po jednom vynechaném turnaji a Alda, místo toho, aby seděl, si vzal cínův drez s číslem 13 a stal se naším novým obráncem. Zpočátku to asi všichni brali jako žert, ale musím říct, že se Alda neskutečně hecnul a že přes sebe kromě jednoho hráče, kterého pak alespoň dohnal a zpacifikoval, nikoho nepustil a zaslouží velký potlesk!!! Utkání jsme rozehráli skvěle. Hofa ještě v první minutě zatáhl balon do útočného pásma a při objíždění branky předložil Bazymu gólovou nahrávku jako na podnose. Pak zafungovala i spolupráce druhé pětky, kdy Alda krásně vysunul Martina a ten se krásnou kličkou dostal až před gólmana Duška, kterého střelou do pravého vynglu překonal. Martin si s Aldou pak pozice vyměnili. Tentokrát byl střílejícím Aleš. Krásně si naběhl do brejku a ačkoliv mu gólman skočil do cesty, pravou rukou a ještě trochu v pádu ho dokázal parádně přehodit. 17 vteřin před koncem pak Ondra narazil Martinovi a ten opět střelou do pravého vynglu zvýšil. A galakoncert ještě nekončil. Alda vybojoval u mantinelu balon a podél brankoviště našel Ondru, který střelou nad rameno završil krásné chvilky druhé pětky. V přesilovce v polovině zápasu se ke slovu dostala dvojice Caky-Hoffman. Prvně jmenovaný přistřčil na nikým nekrytého Hofu a ten se jako správný střelec nemýlil. Asi nejkrásnější situaci si schovala dvojice Havelka-Pova na 36. minutu zápasu. Martin vybojoval uprostřed hřiště a spolu s Ondrou vymýchali v situaci dva lanškrounské hráče a čtyřmi rychlými nahrávkami a krásnou střelou pod výko předvedli učebnicové zakončení a Martin tím, jako správný kapitán, dovršil hattrick v tomto zápase. Utkání pak trochu ztratilo šťávu a souboje byly čím dál tím častější. Nechali jsme se trochu rozhodit hrou soupeře a Rambovi jsme to tím rozhodně neulehčili. Soupeř dokázal třemi góly zkorigovat stav na již né tak pěkných 5:8. V závěru si pak ještě Lanškrou srazil do branky vlastní gól. Nešťastníkem byl Vokál. Souboj Sokola a Lanškrounu tak vyzněl, ač né tak přesvědčivě, pro Sokola. Ze vzájemných duelů vyšel pokaždé jako vítěz.

Jedním z momentů dnešního dne, je také souboj Jaroměře a Svitav ve Rtyni. Zde se dnes bojovalo o přední příčky naší ligy. Z duelu "florbalových velikánů" vyšly vítězněji Svitavy, když svého soupeře dokázaly porazit 3:2 a zamíchaly tak pořadím 3.ligy mužů!! Pokud porazíme v příštím turnaji Jaroměř, vyhrajeme nad Třebovou a Ústím nad Orlicí, pak i porážka od Kostelce nám zajistí 1.místo!!!! Ale to jsou jen prozatimní spekulace, vše se uvidí 13.4. v Jičíně v přímé konfrontaci proti jednomu z nejlépe bránících týmů v soutěži - Jaroměři.

autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)