Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Sokol si zastřílel, prosadila se i legenda.

Nestává se to tak často, ale zázrak to není, co to je? Ano, správně, Franta dal góóól! Konečně po více než roce a půl se zase ve statistikách v kolonce pro jméno objevilo číslo "23", které na svých zádech nosí legenda pardubického florbalu - František Teplý alias Fanda, Fracesco, Franta nebo Kábulská liška. Včerejší turnaj v naší "chlumecké" hale stál tedy opravdu za to. Nejen, že jsme si pořádně zastříleli, nasázeli dohromady 21 branek a krásnými kombinacemi udivovali snad i sami sebe,...ale bylo to tou celkovou atmosférou, která z našeho týmu přímo zářila. Úsměvy na tvářích, krásné kombinace, parádní zákroky Aldy v brance a využité přesilovky,...to všechno nabídla včerejší dohrávka 3 ligy v podání Sokola Pardubice!

25:7 - Linhart

Opět jsme nezačali zrovna moc dobře a po třech spálených gólových šancích jsme to byli právě my, kdo první inkasoval. Nahození slatiňanských hráčů Alda špatně odhadl a po vyběhnutí z branky ho mezi nohama prohodil hostující Roubínek, jeden z nejlepších hráčů soupeře. Naštěstí však dobře zafungovala spolupráce druhé lajny a po Martinovo rozehrávce na nabíhajícího Aldu a jeho střele na branku při mírné teči od Toma bylo vyrovnáno. Již na konci druhé třetiny jsme začali mít více ze hry, ale zatím nic nenasvědčovalo tomu, že by se utkání mělo zvrhnout v naší střeleckou exhibici. Utkání bylo dlouhé minuty vyrovnané a až na začátku druhé třetiny předvedl krásné sólo Smolda a po téměř 40 metrovém sprintu přes celé hřiště doklepl jeho střelu za záda brankáře Němce kapitán Martin. Když pak Bazy spolu s Hofou odstartovali sérii svých vydařených kombinací a navýšili tak naše vedení na 3:1, začali jsme všichni věřit, že opět prodloužíme počet za sebou jdoucích výher o další. Hned po gólu první pětky se ke slovu dostala druhá, Ondra krásně vyvezl balón z obranného pásma, nahrál Martinovi a ten naslepo mezi dvěma obránci parádně našel Cína, který ještě lehkou kličkou vyšperkoval již tak podařenou akci a krásnou střelou pod víko zavěsil. 4:1 a bylo hotovo! Slaťiňany však nechtěli dát svou kůži až tak lacino a snížili po krásné individuální akci Junga, který se vytočil zpoza branky a ač byl důrazně bráněn, povedlo se mu vystřelit tak, že Alda, který se v brance chvílema i docela nudil, nic neviděl. Když už to bylo jen o dva góly, potřebovali jsme opět zabrat naplno a začít zase hrát florbal a důrazně bránit. První dva góly pak obstarala stará známá dvojice Hofmann - Kubíček, která v tomto utkání celkem pětkrát dokázala překonat obranu soupeře. Martin pak po nahrávce od Aldy střelou příklepem potrestal vyloučení Hudečka.V závěru utkání se nám ještě naskytla možnost hrát pětiminutovou přesilovku a tu jsme využili neskutečným způsobem. Během 90 vteřin jsme soupeři zasadili 4 smrtelné rány, které hrozivě zvedly celkové výsledné skóre. Nejprve klasika 2*Bazy-Hofa, pak spolupráce Cína a Martina a jako bonbónek na závěr Martinovo krásné sólo přes všechny hráče na hřišti. To bylo prostě galapředstavení pardubického florbalu.!!!!

26:02 - Kinšner (Poláček)

Po výhře nad Slatiňany, která nás velmi nabudila, jsme měli čas připravit se i na našeho druhého soupeře, na Nové Město. Hráči Nového Města podlehli překvapivě v pohledném duelu Náchodu B a tak jsme čekali, že na nás vlétnou a nechtěli jsme tedy zase v prvních minutách propadnout a pak dohánět brankový náskok soupeře. Do utkání jsme vstoupili razantněji než normálně a když se na konci 14 minuty ukazatel skóre zastavil na 6:0, byli jsme celkem spokojení a chtěli se již florbalem jen bavit. Což naznačil třeba Hajle s Bazym, když si během zápasu prohodili hole!! Ještě, že k nim nedoputoval balon, ještě by si ublížili. Za zmínku tak stojí jen historický okamžik, kdy se před brankou, kterou v tomto utkání hájil Červinka, objevil nikým neatakovaný Fanda a svou pohotovu, neskutečnou, jedinečnou, nepřekonatelnou, nádhernou, báječnou, neuvěřitelnou a těžko chytatelnou ranou k pravé dolní tyčce, kterou by gólman snad ani v tom nejlepším snu nechytil, udělal konec všech svým dosavadním statistikám. Po roce a půl půstu, který byl pravda proložena jeho Afghánskou misí, se opět trefil a svůj gól doprovodil svým klasickým "Jóóóóóóo". Takže Fando, gratuluji a jen tak dál, klidně ten další gól dej dřív než zase za rok. Utkání se pak s blížícím se koncem zvrhlo spíše v prasárnu v podání Nového Města, kdy za stavu 7:1 a 10:2 faulovali zákeřně Bazyho a ani předtím to nebylo zrovna příjemné proti nim hrát. Rozhodčí však asi už nechtěli vylučovat, i když některé zákroky byly na více než 2 minuty. Fanda se nechal strhnout vývojem zápasu a tak si i on musel jít dvakrát sednout na trestnou lavici. Utkání jsme však již dotáhli pohodlně do vítězného konce a nikdo z nás se nezranil, takže je vše tak jak má být. Na to, že nás bylo jen 9 hráčů do pole, jsme dnes soupeřům pěkně zamotali hlavu.

Chtěl bych poděkovat holkám, že nám pomohly se zapisováním a mačkáním časomíry, bez nich bychom to asi měli trochu problematické. Takže děkujeme, máte to u nás. Fotky žádné nemám, tak pokud někdo něco fotil, pošlete. Hajlemu dík, že zase donesl Dagestánskou vlajku, Hofovi, že nám zase jel vypomoci a ať už raději nejezdí, jinak nás vymaže ze statistik!!!! Takže díky všem, byl to super výkon a dalo se na to opravdu koukat. Příští turnaj se musíme obejít bez Cína, má inventuru,...tož mějte se všichni fajn a zas někdy...ahoooooooooj.autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.