Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

První turnaj přinesl Sokolu 4 vydřené body


Tak je za námi první turnaj v naší nové sezóně a musím říci, že ty nové týmy, které máme v lize nás určitě dost potrápí. Než začnu rozebírat jednotlivé zápasy, tak bych chtěl nejprve poděkovat Tomášovi, za to jak se postaral aby ten turnaj fungoval, že zajistil veškeré papírování, telefonování, rozhodčí apod. Tome díky!

1.kolo
Sokol Pardubice C 4: 2 FTS Florbal Náchod B
(0:0, 3:1, 1:1)
18:35 - Trojan (Kubíček)
21:29 - Pova (Cink)
24:49 - Tóth (Chovančák)
41:02 - Kubíček (Votava)
20:32 - John (Jirák)
30:38 - Jirák (Dohnal)


Náš úvodní zápas nás stál mnoho sil. Soupeř nejevil žádné známky nebezpečí, zato však téměř polovinu zápasu bránili jakékoliv střely na svou branku. Všech 5 hráčů, jeden vedle druhého, naskládaní před brankou - takže naše kombinace do prázdné brány byli defacto k ničemu. Až téměř po 20minutách hry se Trojdovy parádní střelou pod víko podařilo otevřít účet zápasu. Jenže z vedení jsem se neradovali dlouho. Hned po 2 minutách soupeř nečekaně vyrovnal. Doteď to snad byla jejich druhá střela na branku. Jenže Náchod se taktéž z nadějného skóre nerveselil dlouhé minuty, naskočili druhé lajny a kombinace mezi Cínem a Marťasem vedla opět k navýšení skóre, tentokrát se ujala překvapivá střela k tyči. O další branku se postarala naše přesilovková formace. Mimochodem přesilovek jsme měli v tomto zápase k dispozici celkem pět, soupeř ani jednu. No byl to právě Tóťas, který po přiťuknutí od Chovyho zvýšil na 3:1 v naší přesilové hře. To už jsme hráli velkem v klidu. Jenže hned po 38 vteřinách třetí třetiny opět zmatky před naší brankou a nečekaný gól v síti našeho golmana Aleše, který si v tomto zápase opravdu moc nezachytal. Chtěl bych pochválit především beky jak odehráli celý turnaj, dostali jsem sice blbé góly a Chovy jistě už nenahraje zpoza branky přímo před svou kasu (teda slíbil že ne! :o)) ale mě se hra beků líbila. Perfektně podpořovali naše útočníky. Stav 3:2 vydržel až do 41.minuty, kdy zarputilec Bazy svům důrazem zasadil poslední úder vzdorujícímu soupeři.

2.kolo
Sokol Pardubice C 3: 3 TJ Sokol Nová Paka
(0:1, 1:0, 2:2)
24:47 - Trojan (Cink)
36:03 - Kubíček (Trojan)
42:27 - Tóth (Pova)
10:59 - Čevela Pavel (Ouzký)
31:01 - Regment (Čevela Pavel)
41:55 - Čevela Pavel


Byli jsme tam snad všichni, když o zápas před tím Paka senzačně otočila zápas proti Lanškrounu, kdy vypadala mnohdy dost komicky. Jenže díky svému nejlepšímu hráči (89 - Čevela Pavel) a jeho 4 brankám, otočila zápas. Řekli jsme si, stačí si ho pohlídat a je to. No..jenže ono se to sice řeklo, ale kdo proti nám udělal 3 body? Hm? ON! Utkání bylo dlouho vyrovnané a soupeři odcházeli do poslední a závěrečné třetiny s vyrovnaným skóre 1:1. Naší vyrovnávací branku dával Trojda. Jenže byly to právě zase hosté z Paky a kontrétně Regment, který zůstal zapomenut za zády beků a měl minimálně tak 5s na to, aby vymyslel tak chce dát branku! Škoda no.....jenže mi jsme v tomto zápase ani jednou nevedli a ikdyž jsem měli více ze hry, nemohli jsme dát branku. Vyrovnání zařídil až Bazy, který (asi tím jak byl naštvaný na Štěpána, že nedává góly - což je fakt, Štěpán měl tolik šancí a vždy mu to gólman chitil....škoda) proběhl sám půlku hřiště a nadvakrát protlačil balón za záda Kocourka. 2:2. Jenže pak naše obrana vyrobila hrubku a opět Čevela po objetí celé branky zasunul míček přesně u tyče a opět, 3minuty před koncem, strhl vedení na stranu Nové Paky. V tu chvíli to vypadalo už celkem hrozivě...ale nakonec přeci jen přišlo vyrovnání. Nejprve Marťas bekhendem dal góla, ale rozhodčí přerušil hru o setinu sekundy pro faul na něj, takže branka nebyla uznána. Z následné rozehrávky nahrál Martin na Tóťase, který vykrouřil s balónem snad na půlku hřiště a polostřelou - polopadajícím listem.....překonal ležícího gólmana, který možná vůbec neviděl, že na něj nějaká střela letí. Zápas skončil 3:3, myslím si že jsme na Novou Paku měli a doufám, že jim v příštím zápase ukážeme! Chci poděkovat všem, který se turnaje zůčastnili, Veve, že mačkala časomíru, když jsme hráli, jak už jsem výše psal Cínovi, za to že se objetoval a zařídil většinu věcí ohledně turnaje, paní vedoucí haly, že mi poskytla led na ruku abych si mohl zaledovat seknutí :o) rozhodčím, kteří pískali velice férově....Davidovi Zatloukalovi, který chudák přijel pozdě, platil pokutu a ještě na něj zbyl mokrý dres (nakonec v něm nehrál, pozn.red.)..a také celému tým. Doufám, že na příštím turnaji opět vydřeme nějaké ty body. Máme tam silnou Jaroměř, která spadla z vyšší soutěže...a pak Hořice a ty bychom porazit mohli.....takže ahooj všem...autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)