Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Energie bere body, hvězdou byl Čechmánek


Tak jsem se opět vypravil do naší "plechárny" nebo tedy pro ty nezasvěcené na Zimní stadion v Karlových Varech. Na programu bylo utkání Energie - Oceláři Třinec. Ihned po obdržení lístu a soupisky obou mužstev jsem si uvědomil, že ikdyž karlovarší v 1.kole přejeli Pardubice jasně 7:2 tak s Třincem podobný výsledek nepadne. A měl jsem víceméně pravdu.

S přáteli jsme nazačátku tipovali konečný stav a všichni jsme se shodli na tom, že karlovarští vyhrají. Padly tipy jako 4:3,3:1 a 4:2.Ihned po začátku utkání se hokejisté Energie usadili v obraném pásmu Třince a na celých 60 minut je vymazali ze hřiště!!!!!! Byl jsem na mnoha a mnoha utkáních, ale takhle dobře klucí nehráli snad ani nepamatuji. Dříve po získání kotouče v útočném pásmu zajeli do rohů a tam se s tím "šmrdolili" až o to přišli a byl z toho brejk a mnohdy i gól. Teď ne! Akce střídala akci, k vidění byly povedené souhry a zvláště Kumstát se Skuhravým v první pětce a také nově příchozí Bílek motali hráčům Třince hlavu a ti je často zastavovali na hranici faulů.

Karlovarští hráli opravdu v pohodě...chybělo jediné, BRANKA. Na straně Třince stály hvězdy tipu Róberta Tomíka, který byl vdět asi tak prvních 5 minut a pak se úplně vytratil ze hřiště.....dále Juraj Štefanka, bývalý karlovarský hráč, který mohl třineckým koučům nějakou tu taktiku na Vary jistě odhalit, také nebyl vůbec vidět.......avšak v brance chytal skvělý Roman Čechmánek! To co předváděl to snad ani nebylo možné. Podemnou stojící pánove pronesli na jeho adresu velmi výstižnou větu "No je to v prdeli, jak toho Čechmana rozchytají, tak už mu těžko dají góla...měli mu to tam nasázet hned a pak by mohl jít klidně i střídat..ale takhle..je to v pr...". A měli pravdu. Na střeli to podle statistik vyzněnlo nějakých 50:30 ve prospěch domácích, ale mám pocit že zapisovatelé statistik schválně Mensátorovi připočítávali některé zákroky ikdyž si šel třeba jen pro nahozený puk, páč těch zákroků měl opravdu minimálně, naopak Čechmánek jich měl mnohem a mnohem více než jen 50! To byla hotová kanonáda..ale jako kdyby za Čechmanem stála neprostupná cihlová zeď. Kumstát měl ve druhé třetině před sebou prázdnou branku a stejně jako zázrakem z toho branka nebyla.

Utkání skončilo po 60 minutách 0:0 a celý stadion jen žasl, jak je možné že si odtud veze Třinec minimálně bod. V prodloužení opět kralovali domácí ale branku to nepřineslo...na nájezdy se naštěstí rozhodlo a bůh spravedlnosti přisoudil 2 body zaslouženě domácím hráčům.- No fuj, to byly ale nervy :o) Naštěstí v rozdohujících chvílích zachovala pevnou ruku a rozhodnou mysl další posila karlovarských, veterán Marek Melenovský....

Po utkání si hráči podali ruce a šlo se domů...hokej to byl nádherný a doufám, že se ve Varech odehraje více takových utkání. V posledních letech jich mnoho nebylo a když už tak většinou jen náhodou. Utkání mělo 2 vítěze. Energii Karlovy Vary a pak Romana Čechmánka, který opravdu předvedl senzační výkon a jen díky němu si veze Třinec bod....

autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)