Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Sokol v Rokytnici splnil povinnost, veze 6 bodů

Na večerní dvojutkání vyrazil Sokol až do Rokytnice v Orlických horách, kde potvrdil výbornou formu a prodloužil svou neporazitelnost již na desátý zápas v řadě. Oproti předchozím duelům s Jičínem, Svitavami a Novou Pakou si mohl dneska trochu odpočinout a splnit svou roli favorita proti poslednímu Sokolu Ústí nad Orlicí a houževnatě hrajícímu celku z Lanškrounu.

41:48 - Verner

Do utkání jsme vstoupili tak trochu pomalu a ospale. Soupeř se do nás pustil pěkně zostra, někdy možná až trochu přehnaně tvrdě. Oproti minulým zápasům jsme však dnes mohli krásně využívat celý prostor hřiště a tím se dostávat po narážečkách do vyložených šancí. Tu první spálil Bazy již v prvních minutách hry. A další zůstaly také nevyužité. Prosadili jsme se až v 11 minutě, kdy Martin zahrával přímý úder a míček se od Aldovi pumelice a Tomášovi pohotové dorážky konečně dokutálel za brankovou čáru. Ve druhé třetině jsme se opět nemohli trefit a po krásných kombinacích celé pětky přišla vždy chybná finální nahrávka a celý postupný útok byl ten tam. V minutě 21. se ukázala Kontryšova pohotovost, když po pěkné přihrávce od Štěpána (který se tímto turnajem loučí a odjíždí do Irska...ať se ti Štěpko daří..) vpálil míček svou krásnou technickou střelou do protipohybu brankáře, získal dvougólové vedení pro Pardubice. Stav 2:0 byl již slibný, ale jak známo ve florbale je i 4:0 velmi ošidné. Ke konci druhé třetiny si vybral svou slabší chvilku Rambo, když si při nahození z nulového úhlu srazil míček vlastní botou do branky. V 7.minutě třetí třetiny jsme hráli oslabeni o jednoho hráče, podařilo se nám utéct do brejku. Lanškroun musel situaci řešit faulem ve vyložené šanci, za což následovalo, celkem logicky, trestné střílení. Po drobných dohadech, zda má jet Hoffa ( nebo kdo teda), si na středový bod postavil balon kapitán týmu, Martin, a svým klasickým "karlovarským" nájezdem stav proměnil. A byl to gól vítězný! Když pak ještě přidal gól Hajle bylo již jasné, kdo si tyto 3 bodíky odnese. Soupeř ještě stačil zkorigovat stav, když se krásně ze vzduchu trefil Verner, ale to již bylo ze strany Lanškrounu vše. V utkání moc šancí neměli, to co měli, pochytal Rambo. Utkání bylo možná až moc v osobních soubojích vyhrocené a rozhodčí mnohdy nezvládali ani správně ukazovat rukama, na jakouže to stranu se má hrát. Ale co, body máme, tak jsme spokojený....

33:34 - Landsmann(Pova)

Ústí nad Orlicí nastoupilo pouze se sedmi hráči do pole, a tak bylo jasné, že se proti Pardubicím zatáhnou do obrany a budou hrát spíše na rychlé brejky nebo se pokusí vytěžit nějakou tu šanci ze standardních situací. Sokol začal lépe než v prvním zápase a po krásném přenechání Martinovy nahrávky od Cína se krásně trefil Alda, který v tomto utkání svými 4 kanadskými bodíky zazářil! Jen tak dál Aldo!!! Z vedení jsme se neradovali dlouho. Jeden nepokrytý hráč a bylo srovnáno. Ke slovu se však dostala opět druhá lajna a Tomův blafák do backhandu zaplachtil krásně do odkryté klece. Pak se slova chopil Hoffa a během 24 vteřin, během jediného střídání, dokázal dvakrát skórovat. Vedení 4:1 již pak určilo další ráz utkání. Ústí zjistilo, že hrát nahoru a dolu nepůjde, a tak byli po většinu času všichni hráči Ústí před svým gólmanem a hájili branku v sedmi lidech celkem statečně! Sokol útočil do plných, a když už se nějaká ta skulinka našla, střelba zklamala dnes i ty nejlepší střelce z nejlepších . Zbytek zápasu se víceméně dohrával a oba týmy se již viděli na cestě domů. Když okolo 21. hodiny večerní zazněl klakson, který oznamoval konec utkání, bylo hotovo. Pardubice splnily roli jasného favorita a domů si vezou 6 bodů.

autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.