• 29:37 P Kuba (Roubínek)
  • Vyloučení: 2:1
  • Využití: 0:1

Komentář k 1.zápasu

Céčko přijelo do V.Mýta bez Cimby & Panyse, k Petrovi se tedy do útoku přidali Lůďa s Márou a dali tak zavzpomínat na mladé léta strávená ve Fajtrs. Od počátku Sokol předváděl opatrný florbal s pozornou obranou. Tomu odpovídal také stav po 1.třetině - 1:0. Z předbrankového prostoru se trefil Petr. Zápas se zlomil ve druhé třetině. Postupně se trefili Šindy, beran Lamin a Mára. O čisté konto Bůček přišel v oslabení 23s před koncem 2.třetiny. Obranná čtyřka si nepohlídala seběhnutí domácího kapitána, který sám před Bůčkem pohodlně korigoval skóre. Ve třetí třetině si Sokol již zápas pohlídal a se skvělým Bůčkem v bráně si došešl pro tři body.

Momenty zápasy:

Jdi do toho po hlavě - řekl si zřejmě Lamin, u tyčky si odstavil obránce stylem alá beran, a vstřelil uklidňující branku na 3:0.

Nevěřící Tomáš Frančes - blížil se konec druhé třetiny. Frančes byl při vyvážení míčku podražen (šlápl na čepel hole) a následně se v pozici ležícího střelce snažil ještě přihrát. Snažil se ještě vykomunikovat snížení trestu pouze na jednu minutu. Sudí však neobměčil a musel si jít odsedět celé 2min za 919. V následném oslabení Bůček přišel o čisté konto

Palec hore - obranná hra Céčka - Céčko nepustilo VM do dlouhých přihrávek přes střed hřiště a poklidně si tak došlo pro vítězství.

Palec dole - obdržená branka - v hale Nejzbachu VM se z toho stává pro Céčko nepříjemný kolorit. Ať už to je nekoncetrovanost nebo smůla, prostě to tam v posledních minutách padá. Nyní celých 23s před koncem třetiny.

Zaznělo po zápase:

Kubys: Zápas se musel líbit, soupeř měl sice dost šancí, ale Bůča chytal skvěle.

Bůča (před 3. třetinou): Tak a na čisté konto se vám už můžu vys*at ! :)

Cín: Nejlepší výkon obrany v sezoně.

Jirka: Oproti zápasu ve Skutči jako den a noc. Pěkný, vyrovnaný zápas.

autor: maara
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.