• Vyloučení: 2:3
  • Využití : 1:0
  • 3.Hvězdy zápasu: Cimba, Panys, Lůďa

Komentář k 1.zápasu

Druhý zápas sezony Sokol hrál proti mladému týmu z Osíku. Sokol Osík předcházela pověst běhavého týmu.

Oba týmy nastoupily do utkání opatrně a při prvních střídáních se týmy spíše oťukávaly. V první třetině se pouze prosadily nové posily Pardubic Cimba & Panys. Trochu nesmělá předzvěst smrště, kterou si do dalšich dvou třetin pardubičtí připravili. Utkání se zlomilo v půli druhé třetiny. Céčko během 7.min nastřílelo čtyři branky a velmi se přiblížilo k vítězství. A po začátku třetí třetiny opět úřadoval skvělý Cimburek. Ve 32.min nejdříve nahrál na gól Lůďovi a v téže minutě připravil branku také pro Petra. Pro Osík to byl těžká rána, na kterou již nenašel odpověď. Hráči Sokola Pardubic si zbytek zápasu užívali.

Skóre postupně navýšili opět Cimba a po něm ještě jednou Petr. Metu č. 10 již ale nikdo nepokořil. Přesto zasloužená a až nečekaně moc snadná výhra.

Moment zápasu: Konec 2. a začátek 3. třetiny. Pardubice odskočily na hrozivých 7:1 a bylo po zápase.

Palec hore: Cimba - 3+4, víkend mu v Mýtě vyloženě sedl. Byl k nezastavení. Spolu s Panysem zdeptali obranu Osiku.

Palec dole: Jirka - Potýkal se s holí a nepříjemným povrchem, hra bez elanu a z toho vyplývající nepřesnosti. Jirko, chtělo by to méně ponocovat ... :)