Sponzor
Přihlášení
Uživatel : nepřihlášen
Nick :
Heslo :
Pokud nemáte doposud založený účet, můžete se registrovat zde
Stránky o florbalu


www.florbalovytrener.czwww.florbalmag.cz


Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Klubová trička


klubová trička

Ahoj všem. Jsem rád, že se můj nápad s klubovými tričky tak rychle ujal, ale popravdě jsem to i docela čekal. Teď se jen musíme dohodnout, jak budou ta trika vypadat. Koukal jsem na webové stránky a co jsem tak zjistil je že to chce trochu kvalitní triko, né slaboučké bavlněné 100g..protože se hned rozpadne. Dále, pokud bychom na to chtěli natisknout obrázek (jak tu někdo navrhoval logo Sokola Pardubice), tak se podle mne finančně pěkně prohneme. Ceny za potisk obrázkem se např. za A4 pohybují v cenové relaci od 100-200 Kč a mnohdy ještě víc? a to jen ten samotný potisk. Trika se dají sehnat za 50-80 Kč..to je tak průměrná cena.

Na internetu naleznete mnoho firem, které nabízí možnost vlastního návrhu trika, dodání do 24 hodin atd...ale teď kterou si vybrat! Po troše hledání jsem našel 2 obchůdky v Pardubicích, takže tam zajdu, hned jak budu v Pcích..jelikož jsem až od Karlových Varů, nejsem ve Východních Čechách tak často :o) ale zajdu tam a dam Vám vědět co by to stálo. Poptal jsem se také tady u nás a možná bych měl jednoho člověka, který by byl ochoten trika natisknout....a podržte se, bylo by to MEGA levně! Trika by byla kvalitní a všechno by bylo OK, jen se s ním musím dohodnout co by za to asi chtěl. Tiskne trika pro skautské oddíly, a jelikož je má sestra vedoucí jednoho oddílu a on je její známý, bylo by to fajn. Ale to ještě dám vědět co a jak teda...

Zatím řešme to nejdůležitější, vzhled!. Jsem rpo, aby vepředu bylo jen číslo. Možná by stálo za to tak ještě něco napsat, aby ta přední strana nebyla tak prázdná, ale to již teda nechám na Vás. Vzadu by jsme teda každý měl mít přezdívku, nápis Sokol Pardubice C, nebo Florbal Team Sokol Pardubice C....prostě aby lidé věděli za co hrajeme :o)

Jak správně podotkl Tomáš, určitě by to triko nemělo být v jiných než klubových barvách. původně jsem chtěl aby triko bylo červeno-černé...aby tam byl jako přechod barvy, ale jednak by to asi stálo velké peníze, protože se takováto trika nedělají...a jednak ani netuším, kde tato dvoubarevná trika sehnat. Takže zůstaňme u jednobarevných. Mno byl bych rád, kdyby jste například napsala své požadavky do mejlu, nebo (a to by bylo ještě lepší) tričko nakreslili (Photoshop, Malování, kdekoliv!) a poslali na email...a já bych všechny výtvory sem dal a hlasovali bychom o nejlepší tričko a to co by vyhrálo by se objednalo. předpokláám, že triko asi bude chtít každý člen týmu...tak já bych to kdyžtak všechno zařídil, vyběhal, zaplatil a pak byste mě to nějak dali....ale teď prosím posílejte návrhy, obrázky, cokoliv...já jsem v rychlosti sesmolil jeden návrh (vytvořen na základě komentářů v příspěvcích). To je zatím vše, takže se mějte pěkně.....

autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.
© 2007-2014, Sokol Pardubice "C"
Programování, Design, Web, Fotky, Loga, Administrace: #11 (Matty)