Příští zápasy
Aktuální tabulka
č.týmZB

Druhý turnaj : Opět 4 body! Tentokrát se dařilo i střelecky....

Hurááá konečně jsme přetrhli střeleckou smůlu, která nás trápila v předešlých zápasech a nasázeli jsme více branek než obvykle. Na dnešní turnaj jsme vyrazili časně ráno a jelo se do Rtyně - do místní, nově vybudované, Orlovny. Našimi soupeři byli: Jaroměř (které jsme se hoooodně moc báli) a pak nevyzpytatelné Hořice, se kterými jsme v loňské sezóně vždy smolně po bojích prohráli...cílem bylo přivézt 3 body!

23:30 - Štejdíř (Trojan)

Musím říci, že tohoto výsledku si můžeme velice cenit. Bod proti Jaroměři, která má veliké ambice na postup, je veliký úspěch. Jaroměř na nás odzačátku vlétl a místy jsme ty jejich narážečky ve středu hřiště jen marně stíhali. Více ze hry měl zpočátku soupeř, ale jako první se v síti zatřepotala Trojdovo rychlá svižná střela, na kterou si brankář domácích (Hašek - zajímavé jméno pro gólmana) ani nesáhl. Trojda příklepem perfektně vymetl levý horní roh branky. Jenže radost z vedení nám nevydržela dlouho. Špatně přebraný hráč za brankou - vyjetí pár metrů před branku a gol...Neuplynulo však ani pár minut, kdy po sérii promarněných šancí Jaroměře jsme odskočili opět do vedení. A byl to opět kdo jiný než Trojda....Jaroměř nás doslova válcovala a mohli jsme být jedině rádi, že v tolika šancí co měli netrefili mnohdy vůbec branku. Utkání se trohu vyhecovalo, protože Jaroměř si přece nemohla hned v prvním utkání sezóny nechat utéci body...a tak přišlo záhy i vyrovnání z hole kapitána Rezka, který nejprve ke konci druhé třetiny prostřelil jinak výborně chytajícího Aleše a pak po zmatcích ve třetí třetině, kdy jsme v prvních vteřinách doslova propadli, vyrovnal svým druhým gólem. Asi nejtěžším momentem pro nás byl čas 13:24 ve třetí třetině. To usedl na trestnou lavici Trojda (za kecy) a domácím se naskytla možnost zvrátit utkání ve svůj prospěch. Perfektně sehrané oslabení všah zhatilo všechny plány a přineslo cenný bod do pardubické sbírky....

15:55 - Jung (Duchoř)

Opravdu zajímavé utkání!!! Hořice ve svém úvodním zápase naprášili Náchodu 10:4 a tak jsem z nich měli docela vítr. My jsme přijeli s 9 hráči do pole - zato Hořice si sebou přivezli hned 14 hráčů. Utkání začalo asi o půl hodiny dříve než bylo v rozpisu - skončilo však mnohem a mnohem déle než se plánovalo! Utkání jsme rozjeli slušně. Třefil se, dnes výborně hrající, Ondra....který v tomto utkání opravdu jezdil nahoru a dolů. Dalším obravským pozitivem bylo, že se prosadila konečně druhá lajna (Alda-Cín-Marťas)..kdy prvně jmenovaný dal 2 branky a Tomáš také jednou perfektně zaskóroval a doufejme protrhl tím definitivně svou střeleckou formu. V první třetině jsme vedli již 5:1 a řekli jsme si, že to nebudeme zbytečně hecovat-jenže 2 chyby v obraně,..co chyby....kiksy! a bylo to 5:3 a už to tak veselé nebylo. Naštěstí Trojda upravil pár vteřin před koncem na 6:3 a opět bylo veseleji. Hořice se určitě chystali na nás vlétnout ve druhé třetině, ale vše jim zhatil Kontriš svům prvním gólem v sezóně. Použil ono známé pravdilo..."Když nevíš co s balonem, vystřel" A střela to byla opravdu parádní. 7:3 a konec nadějí Hořic. Když nemohli Horice vyhrát, rozhodli se prasit. Ani né za pár vteřin už létala vzduchem sprostá slova, nadávky, a mnohdy na hřišti i zákroky na kraji únosnosti. Dalo by se to svést na rozhodčí, ale to raději dělat nechci.....prostě...Horice do nás trochu více zajeli, naštěstí jsme to byli právě my, kdo přidával další branky. Utkání jsme dohráli v závěru již parádně a Aleš neinkasoval díky svým bravurním zákrokům již žádné další góly a zachoval tak naší perfektní bilanci v inkasovaných brankách. Jinak bych chtěl dneska vyzdvihnout Chovyho výkon, to byla opravdu paráda....Trojda, Bazy...škoda mluvit, to jsou páni hráči. Štěpána za to že odvedl tu "černou práci" před brankou....a je určitě ještě teď samá modřina, Ondu za to jak perfektně nahrával na sbíhající útočníky a když bylo potřeba pálil na bránu ostošest, Tomáše za to že si vždy poctivě uhlídal svého hráče, Cína-Aldu za to že se konečně trefili!!! :o) Aldu v bráně a jeho přítelkyni..za to že vnesli do týmu pohodovou náladu..prostě...prostě VŠEM, 4 body jsou SUPER!!!! Tak zas příště.autor: Matty
Obsah stránek nesmí být použit na jíném místě bez písemného souhlasu autora.
Obsah databáze je poskytnut uživatelům pouze pro soukromé a osobní použití, jakékoliv komerční využítí lze pouze s písemným souhlasem autora.